Wyświetl pojedynczy post
jism
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10387
Stary 17.02.2012, 12:05
wislakrakow124 napisał(a):Wyświetl post
Ci co nie widza poprawy gry Wisly to chyba meczu nie ogladali. Moskal ma pomysl na gre ktorego z czasem brakowalo Masskantowi. Mysle ze wszystko z meczu na mecz bedzie wygladalo coraz to lepiej i jeszcze nie raz bedziemy chwalic Kazia za dobre ustawienie druzyny.

Właśnie.
Pamięć kibica jest krótka i zawodna. Ja nie pamiętam takiego meczu Wisły w pucharach za czasów Maaskanta. Kilka świetnych wyjść na jeden kontakt, agresywny pressing w środku pola, dobra gra skrzydłami - naprawdę sporo pozytywów. Cholernie szkoda tej czerwonej kartki bo to był mecz do wygrania (błąd Nuneza bardziej niż Czekaja). Generalnie jestem pozytywnie zaskoczony. Plusy zdecydowanie przysłaniają minusy.
A Małecki? Cóż, Wisła naprawdę skorzystałaby i to pod każdym względem ze sprzedaży go za godziwe pieniądze. Najsłabszy zawodnik na boisku, a do tego niestety ten nieszczęsny charakterek. Strzały z 30 metrów bez przygotowania, nieudane dryblingi, holowanie piłki... Z Patrykiem już się chyba nie uda, bo on sam nie rozumie na czym polega problem...
aha - sędzia liniowy to jakiś dramat był, debiutant czy co?
Odpowiedz cytując