|
Szczerze powiedziawszy, to nie spodziewałem się tak dobrego meczu w naszym wykonaniu, a już po czerwonej kartce tym bardziej, a tymczasem nasi zawodnicy zagrali bardzo dobre zawody! Jednak schowałbym te szampany na miejscu niektórych, bo wystarczy popatrzeć trochę na statystyki by zobaczyć, że Standard mniej więcej 70% punktów zdobywa u siebie.
Co do ocen piłkarzy, Melikson kapitalnie jak zwykle, Genkow swoje zrobił, z nim atak pozycyjny ma sens, nie rozumiem zachwytów nad Gargułą, ale w sumie nie zagrał źle, Iliev jak zwykle geniusz, Pareiko, Chavez, Diaz pewnie.
Na minus tylko Małecki, bo praktycznie zepsuł to co miał zepsuć.
Rzucanie śnieżkami w piłkarzy i buczenie na czarnoskórych to jak dla mnie buractwo i wieśniactwo.
|