Wyświetl pojedynczy post
Sliver12
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.02.2012, 11:59
O grę i sytuacje bramkowe jestem spokojny, po tym co zobaczyłem wczoraj ze Standardem. Tylko czy skuteczność dopisze. Bo drużynę mamy silniejszą bez dwóch zdań.
Odpowiedz cytując