Temat
:
[18 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 19 lutego, niedziela 14:30.
Wyświetl pojedynczy post
Sliver12
Member
Od: 03.2009
Offline
#
11
17.02.2012, 11:59
O grę i sytuacje bramkowe jestem spokojny, po tym co zobaczyłem wczoraj ze Standardem. Tylko czy skuteczność dopisze. Bo drużynę mamy silniejszą bez dwóch zdań.
Sliver12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sliver12
Znajdź inne posty napisane przez Sliver12