Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
10384
17.02.2012, 11:57
co jak co, ale Nunez na lewej obronie jest rewelka! to samo formacja Melikson, Garguła, Iliev. Małecki to się chyba nigdy nie nauczy grać zespołowo, taka mentalność... powinien być zmiennikiem... Kirma
Sancezz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sancezz
Odwiedź stronę domową użytkownika Sancezz!
Znajdź inne posty napisane przez Sancezz