|
Oczywiście, że najmocniejszy skład na ligę, oszaleliście z oszczędzaniem?
Można wymienić najwyżej Małego na Kirma i potem znów wpuścić Ilieva niech zrobi roz......., ewentualnie niech gra Biton. Ale kluczowa postać, Melikson musi grać, zresztą widać po nim, że jest kapitalnie przygotowany (jak zwykle).
|