Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.02.2012, 11:46
Oczywiście, że najmocniejszy skład na ligę, oszaleliście z oszczędzaniem?
Można wymienić najwyżej Małego na Kirma i potem znów wpuścić Ilieva niech zrobi roz......., ewentualnie niech gra Biton. Ale kluczowa postać, Melikson musi grać, zresztą widać po nim, że jest kapitalnie przygotowany (jak zwykle).
Odpowiedz cytując