Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 17.02.2012, 11:40
dla mnie nie ma zadnych watpliwosci. Wystawiamy najsilniejszy sklad. Liga to absolutny priorytet, a puchar, w ktorym i tak jestesmy wyzej niz mamy dupe, jest bonusem.
Odpowiedz cytując