Kryniu napisał(a):

|
Nie wiem co Moskal widzi w tym Genkovie. Jak dla mnie powinien w Niedzielę zagrać Biton i jeśli się sprawdzi niech zagra ze Standardem.
|
Akurat Genkow grał wczoraj bardzo dobrze. Walczył, masę piłek zgrywał, nawet dryblował. Czyli to czego Biton nie robi. Albo inaczej, próbuje robić, ale nie potrafi.
Do tego strzelił gola, czyli wykonał to co i Biton wykonuje.
Dla mnie wybór jest prosty.