Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 17.02.2012, 11:16
Jak widaćw Wiśle jak wszyscy są zdrowi to kadra jest dużo. Nawet można w obronie można coś tam porobić w lidze (nie koniecznie już w pucharach) ale nie jest źle.
Lubin broni się przed spadkiem więc będzie ciężko. Zgadzam się Karherop Jaliens jest za wolny na Standard. Lepszy Bunoza wysoki i lepiej wyprowadza piłki z pola karnego(podobnie do Czekaja) Tylko raz już tak grali i się nie zgrali
Nawet nie źle zagrał Diaz wczoraj :O
Pareiko - Lamey , Jaliens ,Czekaj , Paljic - Wilk , Nunez - Kirm , Garguła , Melikson , Biton popieram .. w tym że oszczędzać Meliksona chuchać na niego bo gdyby nie on było by kiepsko...:(
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując