Jak widaćw Wiśle jak wszyscy są zdrowi to kadra jest dużo. Nawet można w obronie można coś tam porobić w lidze (nie koniecznie już w pucharach) ale nie jest źle.
Lubin broni się przed spadkiem więc będzie ciężko. Zgadzam się
Karherop Jaliens jest za wolny na Standard. Lepszy Bunoza wysoki i lepiej wyprowadza piłki z pola karnego(podobnie do Czekaja) Tylko raz już tak grali i się nie zgrali

Nawet nie źle zagrał Diaz wczoraj :O
Pareiko - Lamey , Jaliens ,Czekaj , Paljic - Wilk , Nunez - Kirm , Garguła , Melikson , Biton popieram .. w tym że oszczędzać Meliksona chuchać na niego bo gdyby nie on było by kiepsko...:(