Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10381
Stary 17.02.2012, 11:05
gralismy do konca i dzieki temu mamy remis styl gry zmienil sie zajebiscie na + rozpierdala mnie wystawianie Maleckiego ktory sabotuje gre kosztem Ilieva z tego co wczoraj widzialem to Kirm przez 10 minut dal wiecej od Maleckiego ktory gral godzine w rewanzu bedziemy grac z kontry wiec daje chuja na mizerie ze miniumum 1 brame strzelimy belgowie sa w naszym zasiegu i nie ma co .......ic ze graja u siebie
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując