|
gralismy do konca i dzieki temu mamy remis styl gry zmienil sie zajebiscie na + rozpierdala mnie wystawianie Maleckiego ktory sabotuje gre kosztem Ilieva z tego co wczoraj widzialem to Kirm przez 10 minut dal wiecej od Maleckiego ktory gral godzine w rewanzu bedziemy grac z kontry wiec daje chuja na mizerie ze miniumum 1 brame strzelimy belgowie sa w naszym zasiegu i nie ma co .......ic ze graja u siebie
 "W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi" 
Jan Tomaszewski
|