Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10380
Stary 17.02.2012, 11:02
chyba chciałeś powiedzieć że lepiej grają niż na R22... przynajmniej w lidze:I
A co do meczu pozytyw, ale lepiej nie chwalić
Brawa za serce i zaangażowanie!!
A te pieprzone śnieżki to :face: żal...

murawa jak w Hiszpanii nic nie zniszczona :O Na Legii to się kretowisko zrobiło... a na R22 nic

Ilievva najlepiej dać od pierwszych minut przynajmniej na LE, a Małeckiego odsunąć bo żal... niech się czegoś nauczy albo odejdzie albo za kase albo na zasadzie prawa Webstera nie będę za nim płakał...

Mam pytanie odnośnie transparentu "Azoty grabarzem piłkarskiej Unii" jest z tym jakaś większa afera czy tylko ot tak bo nic nie finansują piłki odpowie ktoś w temacie;>
Ostatnio edytowane przez jendrus : 17.02.2012 o godz. 11:06.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując