Będzie jak z Schalke!
1:4
A na poważnie, to podobała mi się wczoraj gra Wisły. Pomimo straty jednego zawodnika graliśmy szybko i z pomysłem.
Nie stoimy na straconej pozycji. Moim zdaniem Standard jest drużyną gorszą zarówno od APOELu jak i Twente i Fulham. Szczerze mówiąc, to Litex zrobił na mnie lepsze wrażenie. Zobaczymy jak zagrają u siebie, bo niestety i Wisła na wyjeździe gra znacznie słabiej niż na R22.