|
To był niezły mecz Wisły, gdyby nie gra w 10 wynik mógł być lepszy. Belgowie chcieli przede wszystkim przetrwać.
Niestety nie wierzę, że gra będzie wyglądała podobnie w rewanżu. Myślę że przeskok może być podobny jak w dwumeczu z APOEL-em. Choć moim zdaniem APOEL jest zespołem lepszym.
Co do ocen indywidualnych to już wszystko zostało powiedziane. Dodam tylko że Nunez w środku poza tym głupim błędem grał bardzo dobrze. Natomiast tak szerokie ustawienie stoperów było bardzo ryzykowne, rozumiem że chodziło o wypchnięcie bocznych obrońców do przodu.
W składzie wyjściowym na rewanż widzę Lameya, Jaliensa i Kirma. Być może także Bitona, jeżeli będziemy grać z kontry.
Acha i mimo dobrego przygotowania zespołu to Moskal nie trafił z wyjściowym składem.
No i jeszcze jedna uwaga w lecie prawdopodobnie pożegnamy Meliksona i Małeckiego - z zupełnie różnych powodów.
|