Jak chcemy obronić mistrzostwo a wiem, że chcemy to takie meczy trzeba wygrywać.Nie wiem jak wygląda teraz Zagłębie nie śledziłem ich wyników w sparingach,ale wiem ,że przyszło paru grajków m.in.Jiří Bílek ciekawe czy naprawdę taki dobry i czy Hapal ten zespół poukładał.Co do składu można zagra takim jak wczoraj w LE tyle, że Małecki na ławkę a Ivica do pierwszego składu.Mam nadzieję, że 3 punkty pojadą do Krakowa
