Romuald napisał(a):

|
Mam nadzieję,że Patryk przyczyni się do awansu i uspokoi paru krzykaczy którzy chcą by spie...
|
Ja już nie mam takiej nadziei. To, że Małecki grał bardzo słabo, można by mu wybaczyć. To, że grał bardzo głupio, powinno oznaczać ławę w kilku następnych spotkaniach. Jemu nie tylko nie szło, on jakby nie chciał grać zespołowo. A to, co odstawił przy zmianie, oznacza, że nadal jest mentalnie niezdolny do zawodowej gry w piłkę. Mam wrażenie, że niestety właśnie zmarnował swoją ostatnią szansę. Szkoda.
Brawa dla Cezarego Wilka za postawę na boisku i brawa za odwagę poza nim (
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...kow__Moze.html)
Myślę jednak, że zachowanie rzucających śnieżkami wytłumaczyć łatwo. Psychologia tłumu. Niewielu jest odpornych na wpływ grupy i nie ma to nic wspólnego z intelektem, moralnością, klasą każdego z osobna. Śniegu nie powinno tam być. Ciała dał klub. Oczywiście, rzucający powinni być finansowo ukarani, ale chcę powiedzieć, że wcale nie jestem tak do końca pewien, czy w emocjach i powodowany instynktem stadnym sam bym jakiejś nie rzucił, gdybym miał - powiedzmy - 18 lat. Jednym słowem: razi mnie poczucie wyższości wyczuwalne w niektórych głosach krytycznych na tym forum . Poza tym: dlaczego pozwolono Belgom na wniesienie rac, keczupów, musztardy i czym tam jeszcze rzucali? Mnie w zeszłym roku ochroniarz na bramce odebrał płaski kluczyk, chyba 11, nie większy od długopisu, który używałem do demontażu akumulatora, a który zapomniałem wyjąć z kieszeni. Dalej: jeśli nie ma być polityki na stadionie, to trudno nie zauważyć, że transparenty, chorągwie itd. z treściami lewicowymi (tow. Guevara) są równie polityczne jak prawicowe, więc nie rozumiem, czemu ochrona ściąga je wybiórczo (w przeciwieństwie do tutejszej większości bynajmniej nie identyfikuję się z prawicą, ale dostrzegam tu brak równowagi). Za brak strefy buforowej oddzielającej fanów obu drużyn na G ktoś powinien solidnie beknąć.
A mecz? Cóż, oglądałem za granicą, przez sieć, w słabej jakości, więc ograniczę się do stwierdzenia, że można mieć nieśmiałą nadzieję, że zaczyna się era trenera Kazimierza Moskala.