Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10375
Stary 17.02.2012, 10:46
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję,że Patryk przyczyni się do awansu i uspokoi paru krzykaczy którzy chcą by spie...
Ja już nie mam takiej nadziei. To, że Małecki grał bardzo słabo, można by mu wybaczyć. To, że grał bardzo głupio, powinno oznaczać ławę w kilku następnych spotkaniach. Jemu nie tylko nie szło, on jakby nie chciał grać zespołowo. A to, co odstawił przy zmianie, oznacza, że nadal jest mentalnie niezdolny do zawodowej gry w piłkę. Mam wrażenie, że niestety właśnie zmarnował swoją ostatnią szansę. Szkoda.

Brawa dla Cezarego Wilka za postawę na boisku i brawa za odwagę poza nim (http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...kow__Moze.html)

Myślę jednak, że zachowanie rzucających śnieżkami wytłumaczyć łatwo. Psychologia tłumu. Niewielu jest odpornych na wpływ grupy i nie ma to nic wspólnego z intelektem, moralnością, klasą każdego z osobna. Śniegu nie powinno tam być. Ciała dał klub. Oczywiście, rzucający powinni być finansowo ukarani, ale chcę powiedzieć, że wcale nie jestem tak do końca pewien, czy w emocjach i powodowany instynktem stadnym sam bym jakiejś nie rzucił, gdybym miał - powiedzmy - 18 lat. Jednym słowem: razi mnie poczucie wyższości wyczuwalne w niektórych głosach krytycznych na tym forum . Poza tym: dlaczego pozwolono Belgom na wniesienie rac, keczupów, musztardy i czym tam jeszcze rzucali? Mnie w zeszłym roku ochroniarz na bramce odebrał płaski kluczyk, chyba 11, nie większy od długopisu, który używałem do demontażu akumulatora, a który zapomniałem wyjąć z kieszeni. Dalej: jeśli nie ma być polityki na stadionie, to trudno nie zauważyć, że transparenty, chorągwie itd. z treściami lewicowymi (tow. Guevara) są równie polityczne jak prawicowe, więc nie rozumiem, czemu ochrona ściąga je wybiórczo (w przeciwieństwie do tutejszej większości bynajmniej nie identyfikuję się z prawicą, ale dostrzegam tu brak równowagi). Za brak strefy buforowej oddzielającej fanów obu drużyn na G ktoś powinien solidnie beknąć.

A mecz? Cóż, oglądałem za granicą, przez sieć, w słabej jakości, więc ograniczę się do stwierdzenia, że można mieć nieśmiałą nadzieję, że zaczyna się era trenera Kazimierza Moskala.
Odpowiedz cytując