|
Jedno jeszcze może śmieszyc , To Standard był słaby , to Sporting był słaby , ale nikt nie mówi o tym ze to polskie drużyny są mocne . Popatrzcie jaki progress przeszła Wisła chociazby od meczóz z Levadią , Karabachem . Dzisiejsza Wisła rozwaliła by tamte drużyny po 4,5 do 0 . Nawet jeśli z tej drużyny po sezonie odejdzie 4-5 pikarzy ( w tym większość rezerwowych ) to nie będziemy juz mieć czarnych wizji , że jestesmy chopcem do bicia dla każdej europejskiej drużyny . Wisła wskoczyła, dzięki pracy wielu ludzi na poziom z którego w końcu przeciętny polski kibic może byc zadowolony . Walka , ambicja , grając w osłabieniu przez 60 minut zamykając momentami rywala na jego połowie . Nie mogę doczekać się rewanżu .
|