Wyświetl pojedynczy post
[email protected]
Junior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10372
Stary 17.02.2012, 10:31
jak dla mnie kirm i iliev zamiast Małego i Guły w rewanżu to jedyne ustawienie , które może nam dać szanse. Nie zapominajmy też , że Standard przyjechał do nas osłabiony brakiem kilku ważnych zawodników. Wiem ,że mogło być to spowodowane graniem w 10 , ale nasi wgl nie mieli pomysłu na grę , nie wychodzili na pozycje , stali w za dużej liczbie w jednym miejscu , grali niedokładnie . Plusem za ten mecz może być jednak zdecydowanie waleczność , już nikt nie może odmówić naszym grajkom ambicji . + Szacunek Pareiko , kto widział co zrobił Sergei po stracie bramki ten wie o czym mówię
Odpowiedz cytując