Wyświetl pojedynczy post
kha1
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10371
Stary 17.02.2012, 10:25
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Natomiast patrząc na Wislę, nabieram przekonania że w lidze wygramy wszystkie mecze. I jest to w 70% zasługa trenera.
Puściłem wczoraj zakład na Betsson na remis Wisły, ale szczerze mówiąc, gdybym wiedział, że oni będą grać tak, jak grali, to z przekonaniem stawiałbym na zwycięstwo. W tym co piszesz jest być może trochę przesady (bo nieprawdopodobne wydaje się, żeby wygrać wszystko), ale wcale takiej możliwości bym nie przekreślał. Ja w pewnym momencie nie mogłem uwierzyć, że to nadal Wisła. Ludzie i obserwatorzy mogą mówić co chcą, ale cholera jasna, taką piłkę chciałem oglądać!

Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja, ale trzymam mocno kciuki za to, aby utrzymali dyspozycję, bo jeśli tak będzie, to możemy już teraz zacząć współczuć rywalom...
Odpowiedz cytując