Bobek90 przystopuj z tym pedalstwem bo obawiam się że zmiany aż tak daleko nie zaszły...
Skoro tak cię bulwersowało rzucanie śnieżkami to dlaczego nie interweniowałes?
Tzn. domyśleć sie nie trudno

dlatego rozumiem że pozostało ci tylko wylewać zale i wyzywać za klawiatury.
Nikt nie twierdzi że było to zachowanie odpowiednie i godne pochwały ale z tym walkowerem za śnieżki to dojebałeś.
Jednak o wiele gorsze jest twoje nawoływanie o zakazy stadionowe dla "kumpli" po szalu, o wyłapaniu winnych i ich ukaraniu... dla mnie to zwykłe kurestwo i brak pojęcia oraz posiadania zasad moralnych. Z autopsji wiadomo że lepiej takich omijać szerokim łukiem.
Masz wiele wspólnego z GW, gdy wypowiadasz się na tematy o których nawet nie masz zielonego pojęcia. Ten "beton kibicowski" dla klubu więcej znaczy niż jesteś to sobie uświadomić...