Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10367
Stary 17.02.2012, 10:14
Do dzieciaków myślących,że Standad zagra podobnie w rewanżu jak w Krakowie...przygotujcie się na szok, Standard na wyjazdach a u siebie to zupełnie inny styl gry,u siebie grają mega ofensywnie więc jeżeli nasi się cofną jak w Nikozji to będzie jesień średniowiecza .Optymizm optymizmem ale dajcie spokój z pisaniem jak to ich pykniemy .Przy farcie możemy bramkowo zremisować i awansoewać.

Mam nadzieję,że Patryk przyczyni się do awansu i uspokoi paru krzykaczy którzy chcą by spie...
Odpowiedz cytując