|
Do dzieciaków myślących,że Standad zagra podobnie w rewanżu jak w Krakowie...przygotujcie się na szok, Standard na wyjazdach a u siebie to zupełnie inny styl gry,u siebie grają mega ofensywnie więc jeżeli nasi się cofną jak w Nikozji to będzie jesień średniowiecza .Optymizm optymizmem ale dajcie spokój z pisaniem jak to ich pykniemy .Przy farcie możemy bramkowo zremisować i awansoewać.
Mam nadzieję,że Patryk przyczyni się do awansu i uspokoi paru krzykaczy którzy chcą by spie...
|