Vinci napisał(a):

Niestety to my teraz musimy martwić się o zdobycie bramki. Będzie ciężko i mecz w Belgii będzie pewnie zupełnie inny od tego wczoraj. Ale trzymajmy kciuki!
|
Można pocieszać się tym, że Wisła w każdym meczu europejskich pucharów tego sezonu strzelała bramkę
