Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10355
Stary 17.02.2012, 09:11
Mecz b. dobry w wykonaniu naszych.Widac reke Moskala po zagraniach z pierwszej piłki ,wychodzenia na pozycje ,gry na małej przestrzeni.Osobiście nie byłem przekonany do Niego w roli trenera,ale teraz coraz bardziej mnie przekonuje do zmiany tej opini.Małeckiego zostawcie w spokoju ,bo ma wieksze problemy jak np.nauczenie sie jedzenia widelcem i nozem,podawania ręki..,a W wymagacie,zeby podnosił głowe podczas holowania piłki i patrzył gdzie sa ustawieni koledzy.Ogólnie na + ,ale na rewanż niestety nie liczę,bo na tym poziomie w ostatnim czasie nie ugralismy nic na wyjeździe...(nie liczę meczu z "rozwalonym" Odense)
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując