|
Szkoda interwencji Czekaja..Bo z tej akcji nawet moglo nie być bramki..A nawet, jeśli by padła, to w 11 spokojnie mogliśmy ich powieść wysoko..Gdyby to była 80 minuta albo przed polem karnym to ok..
Nie rozumiem tekstów, że Standard grał na "odwal się"..1/16 P.Europy, szansa by sobie zapewnić awans już na wyjeździe i ktos miałby sobie truchtać? Grali tak, bo my gralismy calkiem nieźle..
PORAŻKA KLUBU JEŚLI CHODZI O FREKWENCJE, jak to jest, że SKWK na miesiac przed Superpucharem, razem tylko w kilkanascie godzin zapisów, sprzedaje 9 tyś biletów w cenie wraz z przejzdem 105-180zł. Podczas, gdy nasze spece od marketingu, mając nieograniczony czas i mozliwości, mecz u siebie, pilkarsko "najwazniejszy" mecz w Europie w ostatnich praktycznie 30 latach, sprzedaje tych biletów ledwo 2 razy więcej?
Tylko mi tu nie pisać o sprzedazy biletów online, bo na Superpuchar tez jej nie było, a po bilety trzeba było jechac na dwa razy..
[][][][]> T S W <[][][][]
|