Wyświetl pojedynczy post
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10352
Stary 17.02.2012, 09:00
Jak się klubowi z oszczędności nie chciało uprzątnąć trybun to nie ma się co dziwić, że ludzie mniej odpowiedzialni rzucali śniegiem. Jak się ma do czynienia z nieodpowiedzialnymi ludźmi to trzeba się nimi zajmować jak dziećmi. Wsadzać zaślepki w gniazdka, przesunąć wazony tak aby czasem nie strącili. Wymyć po nich i posprzątać. Zmienić pieluszkę jak się posrają.

A przy okazji to to schody na sektorach przynajmniej mogli odśnieżyć - niejeden na nich orła wywinął wczoraj.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując