Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.02.2012, 08:58. [18 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 19 lutego, niedziela 14:30.
Po zimowej przerwie powraca Ekstraklasa!
Już dziś ŁKS Łódź zagra z Polonią Warszawa i rozpocznie oficjalnie rundę wiosenną T-Mobile Ekstraklasy.

Nas interesuje niedzielne spotkanie w którym to mistrz Polski - Wisła Kraków zagra na wyjeździe z zamykającym tabelę Zagłębiem Lubin.

Emocje po wczorajszym meczu Ligi Europy już za pewne opadały, więc czas skupić się na niedzielnej potyczce.

W rundzie jesiennej Biała Gwiazda wygrała z Lubinem 1-0 po bramce z karnego Dudu Bitona.

Jak wypadanie Wisła w tym meczu ? Czy trener Moskal dokona jakiś zmian w wyjściowym składzie ? Czy na boisku pojawi się Biton czy jednak postawi na strzelca bramki we wczorajszym meczu Cwetana Genkowa?

Zestaw par 18 kolejki Ekstraklasy:

Piątek 17 lutego 2012:

18:00 Łódzki KS - Polonia Warszawa
20:30 Lech Poznań - GKS Bełchatów

Sobota 18 lutego 2012:

13:30 Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:45 Cracovia - Lechia Gdańsk
18:00 Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

Niedziela 19 lutego 2012:

14:30 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

17:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa

Poniedziałek 20 lutego 2012:


18:30 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok


Zapraszam do dyskusji o meczu Zagłębie Lubin - Wisła Kraków!
Odpowiedz cytując