|
Po zimowej przerwie powraca Ekstraklasa!
Już dziś ŁKS Łódź zagra z Polonią Warszawa i rozpocznie oficjalnie rundę wiosenną T-Mobile Ekstraklasy.
Nas interesuje niedzielne spotkanie w którym to mistrz Polski - Wisła Kraków zagra na wyjeździe z zamykającym tabelę Zagłębiem Lubin.
Emocje po wczorajszym meczu Ligi Europy już za pewne opadały, więc czas skupić się na niedzielnej potyczce.
W rundzie jesiennej Biała Gwiazda wygrała z Lubinem 1-0 po bramce z karnego Dudu Bitona.
Jak wypadanie Wisła w tym meczu ? Czy trener Moskal dokona jakiś zmian w wyjściowym składzie ? Czy na boisku pojawi się Biton czy jednak postawi na strzelca bramki we wczorajszym meczu Cwetana Genkowa?
Zestaw par 18 kolejki Ekstraklasy:
Piątek 17 lutego 2012:
18:00 Łódzki KS - Polonia Warszawa
20:30 Lech Poznań - GKS Bełchatów
Sobota 18 lutego 2012:
13:30 Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:45 Cracovia - Lechia Gdańsk
18:00 Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Niedziela 19 lutego 2012:
14:30 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
17:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Poniedziałek 20 lutego 2012:
18:30 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Zapraszam do dyskusji o meczu Zagłębie Lubin - Wisła Kraków!
|