Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10341
Stary 17.02.2012, 02:54
Dariok i Sialalala o .... wam chodzi?
Epietetów odnośnie zachowania ze śniezkami lepiej no używać bo aż szkoda

Co do meczu ... to brawa dla 8 zawodników niestety skupie się na trójce "ulubieńców" i niestety Polaków.
Łukasz oraz Patryk ... ciężko stwierdzić co oni grają, pierwszy po klepce i pięciu wymianach "klepek" po ziemi podnosi piłkę po to by ją stracić, jak i mnóstwo strat w całym meczu; Patryk ... tym bardziej nie wiem co powiedzieć, ulubieniec fanatyków, odbierze raz piłkę od razu uważając że jest bogiem i może strzelać i tracić non stop piłkę, strzały z 35 metrów lewą nogą zostawię bez komentarza
Michał - młody jest, życze mu jak najlepiej, jednak ni chwile obecną ani nie potrafi ustawić się w linii, wiecznie ustawiony zbyt głęboko, podania również nie najlepsze, ogólnie panika, na chwile obecną widze w nim drugiego Kowalskiego

zwróćmy uwagę na fakt że wszyscy 3 opuścili boisko; im mniej Polaków było na boisku tym gra wyglądała lepiej
Ostatnio edytowane przez GonzoNS : 17.02.2012 o godz. 03:00.
Odpowiedz cytując