Bobek90 napisał(a):

Jestem naprawde mile zaskoczony gra Wisly. Wisla grala nie tyle dobrze co poprostu... swietnie. Naprawde jestesm pod wrazeniem, mowta co chceta, ale Standart to nie jest zaden ogorek. A my z nimi gralismy jak rowny z rownym grajac spora czesc meczu w...10.
Jesli ktos moze narzekac na rezultat to... tylko my. Gdyby nie 2 glupie i niepotrzebne bledy (w konsekwencji czerwona kartka i stracony gol), "100" Garguly, i Malecki (Iliev go przewyzsza o klase), to moglibysmy wygrac i to wiecej niz jednym golem. Zreszta tak jak Legia (tj. gdyby wykorzystali 2 "sam na sam" ktore mieli). Chyba jednak cos sie z tym poziomem u nas naprawde rusza (jako liga). Mila odmiana, od tych wszystkich Karabachow i Arisow... Teraz ten trend podtrzymac, a bedzie dobrze. A Melikson... mmm, 3-4 Meliksonow w skladzie i LM praktycznie zagwarantowana
A i jeszcze jedno; balwanom od sniezek wlepic dozywotni zakaz stadionowy... ewentualnie zakaz do momentu gdy osiagna emocjonalna pelnoletnosc. Gowno mnie obchodzi jak Wisle "kochaja" (wedlug nich samych). To sa debile, ktorzy swoim debilstwem dzialaja na szkode klubu. I tak dobrze ze skonczy sie na karze finansowej. Rownie dobrze moglby byc walkower (byly takie przypadki). Wylapac dziadow, wlepic zakaz no i... oczywiscie niech oni placa ta kare. Szkoda tylko ze wstyd pozostanie...
-------------------------------------
A i jeszcze jedno; do roboty w koncu z tym szkoleniem-scautingiem. Legia zarobila teraz 5 mln euro, i dzisiaj widzialem pilkarzy na murawie ktorzy pewnie przyniosa jej co najmniej tyle kasy... o ile nie wiecej. Wolski i Zyro. Zyro wprawdzie zawalil sam na sam, ale to co gral w tym meczu... Mmm, i puscil z 2-3 prostopadle pilki- poezje. Zreszta dzieki jednej z nich padl drugi gol dla Legii. Wolski tradycyjnie, moze byc niewidoczny ale nigdy nie da o sobie zapomniec (asysta). Reasumujac, szkolenie-scauting to prawdziwa zyla zlota.
|
Ciebie już dawno powinni z tąd wy....lic.
Nie podoba mi się co wypisujesz i jak nazywasz kibiców - li , od debili i dziadów?
I kto to pisze? fan dla którego Wisła to tylko rozrywka, którą lubi bo lubi futbol?
Weź uważaj na słowa pseudo legionisto, bo to nie jest temat dla Ciebie.
....... sobie o Zyro, Wolskim, piłce ale na problemy które cie nie dotyczą głosu swego oszczędz.
Nie jesteś rzecznikiem żeby się wypowiadać w imieniu klubu, a jedyną osobą w twojej wypowiedzi, która działa na czyjąś szkodę , jesteś sam ty! Dzialasz na szkodę kibiców.
Zakaz stadionowy należy się tobie, im mniej takich slodziutkich fanów ...tym lepiej.
...denne pokolenie s.s.a , Muchy i klubu kibica repry pzpn.