Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
CHICK-en
Member
Od: 06.2004
Offline
#
10337
17.02.2012, 01:48
Dla rozluźnienia atmosfery:
http://pl.wikipedia.org/wiki/David_F..._Borbal%C3%A1n
Życzę wszystkim miłej nocy i wiary w Wisłę w rewanżu
CHICK-en
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CHICK-en
Znajdź inne posty napisane przez CHICK-en