Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10332
Stary 17.02.2012, 01:29
thechris napisał(a):Wyświetl post
Tak na marginesie... Legia dominowała przez cały mecz (nie przez "większość" jak Wisła) a ma gorszy wynik niż Wisła.
Tak na marginesie to twoja Legia nie dominowała w całym meczu i zaprezentowała się gorzej od Wisły.

Oj, widzę że to ten remis Wisły bardzo boli jednego z użytkowników tego forum, który najwyraźniej zabłądził w netcie...

Wisła zagrała dobry mecz i tylko jeden błąd Nuneza, oraz brak skuteczności pod bramką rywala dał wynik 1-1. Więcej takiej gry Wisły z poprawą skuteczności, a będzie jeszcze wiele powodów do radość dla jej kibiców i ... tradycyjnego psioczenia na nią jej wrogów.

Ps. " (Kibic_1906 27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW.)"

Byłoby miło aby Patryk również grał dla zespołu i zauważał kolegów z drużyny, właśnie w imię szacunku do wysiłku kolegów z własnej drużyny. Mały jest młody, więc może jeszcze nie wszystko stracone...
Ostatnio edytowane przez milosz : 17.02.2012 o godz. 01:41.
Odpowiedz cytując