Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10326
Stary 17.02.2012, 01:21
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Dzięki Nunezowi możemy odpaść, bo tak grający Standard Wisła mogła pyknąć kilkoma bramkami. Gdyby Garguła strzelił setkę na początku, to wówczas mogłoby być świetnie. Znając życie za tydzień Standard lepiej i będzie niezwykle trudno o awans.
Dzięki Nunezowi to tu wogóle jesteśmy, bo to ze pajacował z Fulham pozwoliło nam zdobyć bezcenne 3 punkty.
Odpowiedz cytując