KOALIK napisał(a):

|
Dzięki Nunezowi możemy odpaść, bo tak grający Standard Wisła mogła pyknąć kilkoma bramkami. Gdyby Garguła strzelił setkę na początku, to wówczas mogłoby być świetnie. Znając życie za tydzień Standard lepiej i będzie niezwykle trudno o awans.
|
Dzięki Nunezowi to tu wogóle jesteśmy, bo to ze pajacował z Fulham pozwoliło nam zdobyć bezcenne 3 punkty.