Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10322
Stary 17.02.2012, 01:10
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Powinieneś się leczyć, bo trudno jest znaleźć jakieś słowa, które nie są przekleństwami, które trafnie oddałyby Twój poziom intelektualny. Druga opcja, jesteś tak nieszczęśliwy, że przykro Ci jest, gdy cieszą się kibice z dobrego meczu swojej drużyny, która przez większość meczu grając w 10 dominowała na boisku.

Tak... jasne. Załóżmy na moment idiotyczne stwierdzenie, że futbol polega nie na strzelaniu bramek (najlepiej na boisku rywala w systemie pucharowym) tylko na "dominowaniu przez większość meczu na boisku". Myśląc w ten sposób to Wisła sobie może dominować kolejne 90 minut w Belgii i jak się skończy 0:0 to zostanie już tylko takie pierdzielenie, że "przecież i tak byliśmy piłkarsko lepsi"... Tak na marginesie... Legia dominowała przez cały mecz (nie przez "większość" jak Wisła) a ma gorszy wynik niż Wisła.
Odpowiedz cytując