Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10316
Stary 17.02.2012, 00:56
Niestety moglem ogladac tylko pierwsza polowe, w ktorej Wisla zagrala bardzo dobry mecz i byla druzyna duzo lepsza! Widac bylo, ze Wisla poprawila swoja gre pod opieka Moskala i zagrali madrze i ladnie dla oka! Ewidentny karny po bledzie Nuneza, ktory oprocz tego bledu zagral bardzo dobry mecz jako defensywny pomocnik, lewa obrona to jednak nie jest idealna pozycja dla niego. Szkoda troche Czekaja, ktory tak naprawde w tej sytuacji nie wiele mogl zrobic, a jesli ktos sadzi, ze on powinnien zawodnika puscic i nie ryzykowac karnego, to ... no comment! Gdyby tak zrobil, to bylby teraz krytykowany przez tych samych, ze nie interweniowal. Melikson klasa dla siebie, najlepszy pilkarz na boisku!

Jedyny problem w grze, to zmiana z ofensywnego ustawienia do defensywnego, trwa to za dlugo i widac bylo ze Wisla ma problemy przy kontrach. Po tym meczu jestem jednak bardzo opymistyczny i sadze, ze Wisla zagra w nastepnej rundzie Euro League!
Odpowiedz cytując