|
Oglądałem mecz z kolegą z Widzewa i powiedział mi że przy takiej grze Wisły to powinniśmy tą ligę zmieść z powierzchni ziemi. Ludzie wszędzie nas chwalą a jak tylko wchodzę na forum to zawsze to samo. Rok temu marzyliśmy o fazie grupowej LE a terez udało nam się awansować z tej grupy i jeszcze mamy realne szanse na awans przy grze zespołu który pokazał że dobrze przepracował przerwę zimową. Jak na nasze warunki mamy naprawdę niezłą drużynę, pół ligi nam zazdrości a my nie doceniamy tego co mamy.
|