Wyświetl pojedynczy post
mc-money
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10312
Stary 17.02.2012, 00:46
aa Wy wszyscy nadal narzekacie, nigdy nie będzie dobrze..
ode mnie słow kilka:
- Illiev, geniusz. Genialny dżoker na wejście koło 60 minuty, szkoda że nie decydował się na wykańczanie, ale mieszał ich jak chciał.
- Nunez, oprócz bramki, ktora obciąża jego konto ( a nie Czekaja!) dobry mecz, waleczny.

Ogólnie całą drużyna grała zespołowo ( dobra, bez Małego), taka gra cieszy oko, brakuję troszke wykończenia..

Standard grał niby słabo? gra się tak jak przeciwnik pozwala!
Odpowiedz cytując