Wyświetl pojedynczy post
dragon
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10299
Stary 17.02.2012, 00:24
A teraz próbka tego jak od pierwszych godzin po meczu ŁGAJĄ SALONOWE MEDIA:

Cytat:
Na kilka minut przed rozpoczęciem meczu ochroniarze zerwali duży transparent wywieszony przez krakowskich fanów z napisem "Nie trzeba być faszystą, aby dbać o swoją ojczyznę".
Jak się cytuje to wypada dokładnie....

Cytat:
Kibice rzucali w ich kierunku również różnymi przedmiotami, a w kierunku sektora gości poleciały race. Belgowie odrzucili jedną z nich na murawę.
Oczywiście było inaczej ale po co trzymać się faktów. Byle napisać że "znów rozrabiali"...

Źródło:

http://www.wprost.pl/ar/306132/Wisla...ndardem-Liege/



PS. Wpisałem się w temacie o meczu bo tego dot. przytoczony artykuł. Jak ktoś uważa że bardziej się to nadaje na temat polityczny to można przenieść. Nie oponuję
Ostatnio edytowane przez dragon : 17.02.2012 o godz. 00:32.
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
Odpowiedz cytując