|
Senior Member
Offline
|
|
Po bramce dla rywala jeden z użytkowników napisał ...
thechris napisał(a): 
Problem w tym że Wisła wyrównała i mecz zakończył się wynikiem 1-1. Tak się zastanawiam w jakim celu takie cudaki piszą tego rodzaju wypociny w netcie, na stronie Wisły Kraków, gdzie gołym okiem widać że tylko czekają na bramki strzelone przeciw Wiśle, jednym słowem żenada.
A co do meczu, cóż ...Iliew powinien wczesniej grać zamiast Małeckiego i to obowiązkowo.
W rewanżu na środku może grać Diaz, a Paljić na LO. Szkoda też że jednak szansy nie dostał Biton choć bramka Genkowa cieszy bardzo. Zaś co do dwumeczu, to powtórka z Schalke04 mile widziana. W pierwszym meczu też było wówczas 1-1, a w rewanżu było o wiele korzystniej dla Wisły. No tak to pragnienie, choć całkiem możliwe.. ale realnie rzecz biorąc to czas aby Wisła zaczęła strzelać więcej bramek w meczu i skuteczność (vide ilość strzelonych bramek w lidze) jest głównym mankamentem drużyny.
ArturBarlinek napisał(a): 
Dziś WISŁA grała to, na co czekałem, coś pięknego czasami
|
I na koniec ... w istocie, w samej rzeczy, całkiem ładna gra Wisły.
Ostatnio edytowane przez milosz : 17.02.2012 o godz. 00:00.
|
|