|
Z drugiej strony nie pompujmy zbytnio balonika bo Wisła i tak zrobiła w LE ponad stan . Za tydzień będą ogromne nerwy ale awans potraktuje jako fajny bonus a porażkę postaram się przyjąć ze zrozumieniem .Jedyna niewiadoma dotyczy tego jak Standard prezentuje się u siebie bo po dzisiejszym meczu Belgowie d... nie urywają swoją grą a raczej prezentują naszą ligową młóckę aniżeli jakieś fajerwerki .
PS. Dajmy spokój Nunezowi , można powiedzieć , że los dał i odebrał bo to głównie dzięki aktorstwu Argentyńczyka w meczu z Fulham wyszarpaliśmy 3 pkt .
Jedynie szkoda sytuacji z ostatnich sekund kiedy Ivica dryblował w polu karnym zamiast z pierwszej strzelać na bramkę .Piękny byłby to zimny prysznic dla Belgów .
Ostatnio edytowane przez Ciastek1 : 16.02.2012 o godz. 23:31.
|