Bobek90 napisał(a):

Wielblad Nuneza, blad Czekaja i... na ten moment mamy duzo gorsza sytuacje niz Legia ktora zremisowala 2:2. Kijowo...
|
A to dlaczego? Jak zremisujemy 2:2 na wyjeździe, to My mamy awans, a jak Legia 2:2 zremisuje - muszą grać dogrywkę.
Teoretycznie to my jesteśmy w lepszej sytuacji (mniejszy remis nam wystarczy), ale ta różnica jest tak minimalna, że jej nie ma. Czyli - jesteśmy w tej samej sytuacji.