Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18540
Stary 16.02.2012, 23:23
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Wielblad Nuneza, blad Czekaja i... na ten moment mamy duzo gorsza sytuacje niz Legia ktora zremisowala 2:2. Kijowo...
A to dlaczego? Jak zremisujemy 2:2 na wyjeździe, to My mamy awans, a jak Legia 2:2 zremisuje - muszą grać dogrywkę.

Teoretycznie to my jesteśmy w lepszej sytuacji (mniejszy remis nam wystarczy), ale ta różnica jest tak minimalna, że jej nie ma. Czyli - jesteśmy w tej samej sytuacji.
Odpowiedz cytując