Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10271
Stary 16.02.2012, 23:22
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Zasluzylismy na remis, Standard na pewno nie zasluzyl na zwyciestwo - przyjechali tu po 0:0
i dostali więcej niz chcieli.
Spokojnie mozemy tam powalczyć o awans.
Najwazniejsze, ze w koncu gralismy piłką.

Idiotyczny ten przepis z podwójnym karaniem za taki faul.

Malecki to chyba grał swój własny mecz.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując