|
Mecz był dobry w naszym wykonaniu. Cały czas graliśmy o zwycięstwo, widać poprawę gry, szybkie tempo, gra z pierwszej piłki, to się podoba! Nunez mógł sobie zaprzepaścić kontrakt tym meczem. Nie wiem czy tą nonszalacje da się wyeliminować z jego gry. Do Czekaja nie mam pretensji, nie miał jak gościa zatrzymać, zaryzykował nie udało się trudno. Takie sytuacje się zdarzają.
Małecki jest niereformowalny, żal patrzeć na ten upadek.
|