Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10270
Stary 16.02.2012, 23:22
Mecz był dobry w naszym wykonaniu. Cały czas graliśmy o zwycięstwo, widać poprawę gry, szybkie tempo, gra z pierwszej piłki, to się podoba! Nunez mógł sobie zaprzepaścić kontrakt tym meczem. Nie wiem czy tą nonszalacje da się wyeliminować z jego gry. Do Czekaja nie mam pretensji, nie miał jak gościa zatrzymać, zaryzykował nie udało się trudno. Takie sytuacje się zdarzają.
Małecki jest niereformowalny, żal patrzeć na ten upadek.
Odpowiedz cytując