Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10264
Stary 16.02.2012, 23:17
Tak naprawdę to poza Małeckim i ewentualnie Nunezem pozostali zagrali wyjątkowo dobrze, rzekłbym nawet rewelacyjnie. Owszem w obronie było kilka błędów Diaza i Chaveza, ale nie poważnych.
Panowie - chłopaki grali w 10 i prowadzili cały czas grę. Standard nie był w stanie nawet popykać sobie w obronie ja do Ciebie ty do mnie.
Biorąc pod uwagę:
1) że 2 zawodników z podstawowego składu Liege wypada z meczu rewanżowego;
2) byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem mimo grania w osłabieniu;
3) wspaniały mecz rewanżowy w p. UEFA po "słabym" 1:1 u siebie (widaomo o co chodzi)
jestem w optymistycznym nastroju. Nadal istnieją spore szanse na awans. Owszem Standard realnie osiągnął dobry wynik, ale z taką grą (Małecki w Liege na ławce) możemy sprawić niespodziankę....
Dawno nie widziałem Wisły grającej z taką pasją i tak świetnie rozgrywającą piłkę.
Będzie dobrze...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując