Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10259
Stary 16.02.2012, 23:12
Naprawdę szacunek dla całego zespołu (no oprócz Małeckiego bo był tragiczny) za walkę. Graliśmy dzisiaj bardzo dobrze i ciesze się że wpadł ten gol na 1-1 bo dalej jest szansa powalczyć o awans. Jak przed meczem staiwłem 60-40 dla Belgów tak teraz mimo remisu stawiam 50-50 bo widzę, że Wisełka jest naprawdę bardzo dobrze przygotowana.

W lidze z taką grą powinniśmy kosić przeciwników.
Odpowiedz cytując