|
Naprawdę szacunek dla całego zespołu (no oprócz Małeckiego bo był tragiczny) za walkę. Graliśmy dzisiaj bardzo dobrze i ciesze się że wpadł ten gol na 1-1 bo dalej jest szansa powalczyć o awans. Jak przed meczem staiwłem 60-40 dla Belgów tak teraz mimo remisu stawiam 50-50 bo widzę, że Wisełka jest naprawdę bardzo dobrze przygotowana.
W lidze z taką grą powinniśmy kosić przeciwników.
|