Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10256
Stary 16.02.2012, 23:08
kot napisał(a):Wyświetl post
Nunez to mieszanka piłkarza z idiotą, niestety ale notoryczny brak koncentracji i galaktyczna wręcz nonszalancja, dyskryminują go jako piłkarza o niezłych umiejętnościach.

Moskal, wręcz brawurowo położył na szalę przyszłość swoją i Czekaja w Wiśle w pierwszym dla nich dwóch, tak ważnym meczu i niestety, ale obaj oblali egzamin z dojrzałości, gdyż w życiu tak bywa, że szanse wykorzystują tylko dobrzy pilkarze lub trenerzy, a marnują ją zazwyczaj ludzie nieodpowiedni. Wygląda na to, że to Masskant miał rację, stawiając w ważnych meczach na Jaliensa czy Diaza a nie na Czekaja niestety.Wybór Genkowa a nie Bitona, także jest słodką tajemnicą Moskala, gdzie wszystko wraz ze stastystykami, przemawia za Bitonem a bezpłodnie gra ciągle Genkow. Brawo choć, za odwagę zdjęcia z boiska, beznadziejnego Patryka pyskacza.

Ps. wynik meczu nie ma wpływu na moje zdanie, za którym przemawiają, wyłącznie fakty, szkoda że tak niekorzystne
Pozwól że się nie zgodzę,bo oprócz strzelonej bramki to Genkov prezentował się dzisiaj naprawdę nieźle, był nadwyraz ruchliwy jak na siebie i ogólnie sprawiał pozytywne wrażenie. Mimo że za Bitonem przemawiają statystyki, to jednak trener na co dzień widzi co prezentują piłkarze i wygląda na to że Genkov jest w formie. Dodam jeszcze że poza Genkovem dobre wrażenie wywarli na mnie także Chavez i Jovanovic, chociaż ten drugi popełniał dzisiaj sporo błędów. Nunez zagra beznadziejnie i to trzeba powiedzieć wprost, podobnie zresztą jak Małecki tyle że w wypadku tego pierwszego jego wybryki skończyły sie fatalnie. A na koniec Melikson- tu chyba nie trzeba pisać wiele, bo można by było tu przytoczyć oceny z większości jego meczów w barwach Wisły
Ostatnio edytowane przez Eleusis : 16.02.2012 o godz. 23:13.
Odpowiedz cytując