|
Zmieniam od dziś swoje życie....
Zaskakująco dobrze jak na grę w 10, szkoda kartki Czekaja. Wilk, Meleks, Chavez, Illiev, Jovanovic... cholera, każdy rozegrał dobre spotkanie. Szkoda Nuneza bo gdyby nie jego dwa błędy to powiedziałbym że zagrał wyśmienicie. Za tydzień liczę na dobry wynik, a teraz... na prysznic dla uspokojenia rozdygotanego ciala.
Miłej nocy wszystkim Wiślakom !
|