Wyświetl pojedynczy post
krowczax
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10253
Stary 16.02.2012, 23:05
Zmieniam od dziś swoje życie....

Zaskakująco dobrze jak na grę w 10, szkoda kartki Czekaja. Wilk, Meleks, Chavez, Illiev, Jovanovic... cholera, każdy rozegrał dobre spotkanie. Szkoda Nuneza bo gdyby nie jego dwa błędy to powiedziałbym że zagrał wyśmienicie. Za tydzień liczę na dobry wynik, a teraz... na prysznic dla uspokojenia rozdygotanego ciala.

Miłej nocy wszystkim Wiślakom !
Jak długo na Wawelu...
Odpowiedz cytując