Wyświetl pojedynczy post
Maciek
Junior Member
 
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10252
Stary 16.02.2012, 23:04
Wyciągnięte z tego meczu więcej niż się wydawało.

Standard pokazał, że nie jest taki słaby i w rewanżu będzie ciężko.

Szkoda straconej bramki, bo w pucharach nie wolno tracić u siebie, ale nie ma za co winić Czekaja, takie sytuacje się zdarzają i bardziej wykorzystał to napastnik niż zepsuł obrońca.

Grając tyle czasu w dziesięciu, przy takiej temperaturze i przeciwko dobremu Standardowi - 1:1 jest dobrym rezultatem, no ale w Belgii trzeba wygrać.
Odpowiedz cytując