Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10249
Stary 16.02.2012, 22:59
Mimo wszytko należy się im szacunek za walkę i wyrwanie tego remisu. W 10ciu jest to na prawdę trudna sprawa.
Nadal mi się wydaje, że Moskal robi lepszą robotę od Maaskanta. Jak w rewanżu na ciężkim terenie nie będą zbytnio odstawać to jestem spokojny o tę rundę.
..
Odpowiedz cytując