|
Mimo wszytko należy się im szacunek za walkę i wyrwanie tego remisu. W 10ciu jest to na prawdę trudna sprawa.
Nadal mi się wydaje, że Moskal robi lepszą robotę od Maaskanta. Jak w rewanżu na ciężkim terenie nie będą zbytnio odstawać to jestem spokojny o tę rundę.
. .
|