|
porównując siłe ofensywna na stan dzisiejszy ( mecz naszej Wisełki trwa ) Legiii i Wisły - wyglądamy naprawde słabiej ... obym sie mylił, ale uważam że nie wzmacianie naszej druzyny to duzy błąd ... musimy gonic czołówkę a jak widać po meczu Legii - siła ofensywna plus Novo - będzie niezmiernie ciężko...
|