Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18538
Stary 16.02.2012, 22:24
porównując siłe ofensywna na stan dzisiejszy ( mecz naszej Wisełki trwa ) Legiii i Wisły - wyglądamy naprawde słabiej ... obym sie mylił, ale uważam że nie wzmacianie naszej druzyny to duzy błąd ... musimy gonic czołówkę a jak widać po meczu Legii - siła ofensywna plus Novo - będzie niezmiernie ciężko...
Odpowiedz cytując