Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
abidal
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
10244
16.02.2012, 22:17
no oczywiscie kazdy ktory rzuca sniezkami i gardzi kielbaska na meczu jest bardziej fanatycznym
abidal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do abidal
Znajdź inne posty napisane przez abidal