|
Dlaczego Moskal nie robi zmian? Maleckiego juz w przewie niepowinno byc na boisku... druga sprawa to ta ze chyba brak wiary ze mozna w 10 strzelic bramke... jak mozna atakowac w 3 przezciwko 6-7.... glownie przy cornerach to sie rzuca w oczy kiedy 4 osoby w polu karnym Standaru...
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|