Wyświetl pojedynczy post
abidal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10241
Stary 16.02.2012, 22:13
Na stadionie jest zajebisty monitoring... zobaczyc którzy idoci rzucaja sniezkami i dac po tysiaku kary to juz nigdy nie rzuca nic na boisko
Odpowiedz cytując