Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
abidal
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
10241
16.02.2012, 22:13
Na stadionie jest zajebisty monitoring... zobaczyc którzy idoci rzucaja sniezkami i dac po tysiaku kary to juz nigdy nie rzuca nic na boisko
abidal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do abidal
Znajdź inne posty napisane przez abidal