Wyświetl pojedynczy post
abidal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10237
Stary 16.02.2012, 22:04
najlepiej jakby Czekaj sie połozył i patrzył jak nam bramke strzelaja, wtedy pewnie co po niektorzy by go chwialili
Odpowiedz cytując