Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
abidal
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
10237
16.02.2012, 22:04
najlepiej jakby Czekaj sie połozył i patrzył jak nam bramke strzelaja, wtedy pewnie co po niektorzy by go chwialili
abidal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do abidal
Znajdź inne posty napisane przez abidal